MAZOWSZE POGOŃ W CZASIE
Pomoc

tl_files/mazowsze/images/pomoc/pomoc1.pngWitaj w "Pogoni w Czasie"! Steruj grą używając myszki. Przy pomocy lewego przycisku myszki możesz rozmawiać z postaciami, a także wchodzić w interakcję z różnymi obiektami. Gdy istnieje możliwość interakcji z jakimś obiektem, bądź postacią, kursor myszki delikatnie się podświetli.

tl_files/mazowsze/images/pomoc/pomoc2.pngUżywając kursora, zbieraj przedmioty znajdujące się na lokacjach. Klikając lewym przyciskiem myszy na ikonki przedmiotów w swoim ekwipunku możesz użyć ich na obiektach znajdujących się na planszy, a także łączyć przedmioty w ekwipunku.

tl_files/mazowsze/images/pomoc/pomoc6.pngPamiętaj, że niektóre z zebranych przedmiotów możesz ze sobą łączyć w ekwipunku. Aby tego dokonać kliknij na wybrany przedmiot, a następnie użyj go na innym przedmiocie w ekwipunku. Jeżeli oba przedmioty do siebie pasują, zostaną one połączone tworząc nowy przedmiot.

tl_files/mazowsze/images/pomoc/pomoc3.pngKot Albert, czyli twój wierny towarzysz podróży może czasami pomóc w rozwiązywaniu zagadek. Aby użyć Alberta jakimś obiekcie, kliknij lewym przyciskiem myszy na ikonkę Alberta w prawym dolnym rogu ekranu, a następnie kliknij na odpowiedni obiekt na scenie.

tl_files/mazowsze/images/pomoc/pomoc4.pngKażda z lokacji, którą odwiedzisz podczas swojej podróży w czasie jest bazowana na rzeczywistej lokacji. Kliknij na ikonkę „znaku zapytania” znajdująca się u góry ekranu obok nazwy lokacji aby dowiedzieć się wielu interesujących faktów na jej temat. Każdy opis lokacji zawiera także galerię zdjęć.

tl_files/mazowsze/images/pomoc/pomoc5.pngJeżeli w którymkolwiek momencie poczujesz, że nie wiesz co robić dalej, użyj przycisku „PODPOWIEDŹ” aby zobaczyć wszystkie aktywne obiekty na scenie. Powodzenia!

Podziel sięYouTube