MAZOWSZE POGOŃ W CZASIE
Aktualnosci

Nowa wersja "Pogoni w Czasie"!

31 Paź, 2011

"Mazowsze: Pogoń w Czasie" zostało zaktualizowane do wersji 1.2! Nowa wersja jest już dostępna do pobrania.
Pobierz grę >>

Nowa wersja gry "Mazowsze: Pogoń w Czasie" - 1.1.0!

18 Wrz, 2011

Gra "Mazowsze: Pogoń w Czasie" jest już dostępna do pobrania. Zapraszamy na stronę POBIERZ gdzie dostępny jest instalator w wersji 1.1.0!
O grze >>
Pobierz >>

Premiera gry "Mazowsze: Pogoń w Czasie"!

16 Wrz, 2011

Gra "Mazowsze: Pogoń w Czasie" jest już dostępna do pobrania. Zapraszamy na stronę POBIERZ gdzie dostępny jest instalator w wersji 1.0.0!
O grze >>
Pobierz >>

Oficjalny zwiastun gry dostępny na YouTube!

13 Wrz, 2011

Oficjalny zwiastun gry "Mazowsze: Pogoń w Czasie" został opublikowany w serwisie YouTube. Można go obejrzeć bezpośrednio poprzez YouTube lub w dziale MEDIA. Przypominamy, że premiery gry już 16 września!
O grze >>
Media >>
YouTube >>

Audio w dziale Media!

11 Wrz, 2011

W dziale MEDIA pojawiły się próbki nagrań audio prezentujących niektóre z projektów realizowanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013, które już wkrótce będziecie mogli odwiedzić w grze "Mazowsze: Pogoń w Czasie". Kontynuujemy odliczanie do premiery gry! "Pogoń w Czasie" rozpoczyna się już 16 września!
O grze >>
Media >>

Nowy screenshot w galerii!

7 Wrz, 2011

W dziale MEDIA pojawił się nowy screenshot z nadchodzącej wielkimi krokami gry komputerowej "Mazowsze: Pogoń w Czasie"! Tym razem prezentujemy nową lokację: szpital oraz dwie nowe postaci: wybitnego doktora oraz jego równie wybitnego pacjenta. Przypominamy, że przygoda w czasie i przestrzeni rozpoczyna się już 16 września!
O grze >>
Galeria >>

Start serwisu internetowego!

31 Sie, 2011

Witamy na oficjalnym serwisie gry komputerowej "Mazowsze: Pogoń w Czasie"! 16 września rozpocznie się niesamowita przygoda, która przeniesie Cię w czasie i przestrzeni do różnych zakątków Mazowsza, ale już dziś możesz zapoznać się z opisem projektu, a także obejrzeć kilka obrazków z gry!
O grze >>
Galeria >>

Podziel sięYouTube